ТОП-10 депутатів Рівненської обласної ради за підтримкою виборців

Нещодавно сайт “ВСЕ” опублікував ТОП-10 новообраних депутатів Рівненської міської ради, укладеного за результатами голосування на виборах 25 жовтня. Тепер хочемо познайомити вас із “десяткою” депутатів вже обласної ради, котрі набрали найбільшу кількість голосів виборців. Цікаво, що семеро з десяти новобраних слуг народу представляють Блок Петра Порошенка “Солідарність”. А три місця в топовій десятці розділили між собою представники ще двох партій. Варто відзначити, що більшість із тих, хто здобув найбільшу підтримку виборців, майже не відомі широкому загалу Рівненщини. Щоб віднайти їхні фото, довелося зв’язуватись зі партійними штабами. Однак така “невідомість” не завадила стати депутатами облради. Підтримка на виборчому окрузі, як виявилось, значно важливіша за розкрученість політика в області. 

Щоправда, варто зазначити, що не всі з тих, хто є в нашому рейтингу, у підсумку отримають депутатські значки. Наприклад, Людмила Дмитрук була обрана ще й міським головою Корця і, вочевидь, віддасть перевагу саме мерському кріслу. Можуть бути ще й інші сюрпризи. Однак наше завдання – показати читачам тих, за кого проголосувало найбільше виборців, та продемонструвати, скільки знадобилось голосів, щоб стати депутатом. Для розуміння зазначимо, що в середньому на виборчих округах Рівненщини було 12-14 тисяч виборців. Кількість набраних кандидатами голосів, за даними сайту ЦВК, вказана під логотипом партії.

1. Валерій РЕДЬКО 

Працює сімейним лікарем Березівської лікарської амбулаторії. Проживає новообраний депутат у тому ж таки селі Березове Рокитнівського району.

2. Руслан ПОТАПЧУК

Директор підприємства ТОВ “Уктехноліс плюс” з Костополя. Пан Руслан – відома в на Костопільщині особистість, раніше обирався депутатом Костопільської міської та районної рад.

3. Віталій СУХОВИЧ

 Цей депутат – із Сарненщини. Нині він є керівником ДП “Висоцький лісгосп” Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

4. Людмила ДМИТРУК 

Цю пані ми навряд чи побачимо у депутатському кріслі Рівненської обласної ради. Людмила Дмитрук – міський голова Корця. На цих виборах у неї є всі шанси знову стати мером райцентру. І, вочевидь, Дмитрук залишиться міським головою, а замість неї депутатом стане наступний кандидат зі списку ВО “Батьківщина”.

5. Василь СТЕЦЮК

Успіх цього політичного проекту базувався на регіональних лідерах, здатних набрати в своїх округах високий відсоток голосів виборців. Тому й не дивно, що в десятці найрейтинговіших опинився лікар-травматолог із Радивилівщини Василь Стецюк. Щоправда, поки що теж не зрозуміло, чи буде він депутатом. Як писав раніше сайт “ВСЕ”, найімовірніше, частина новообраних депутатів відмовляться від мандату, щоб дати можливість отримати значок депутата облради Богдану Файфурі. Він, за нашою інформацією, був основним фінансистом цього політичного проекту.

6. Віталій БОЙКО

Віталій Ярославович вже вдруге став депутатом обласної ради. І вдруге по Зарічненському району, де колись працював у лікарні. Щоправда, відтоді він встиг попрацювати керівником Центру медицини катастроф, головним лікарем Рівненської обласної дитячої лікарні, начальником обласного управління охорони здоров’я, а потім знову повернувся у крісло головного лікаря дитячої лікарні.

7. Ксенія ПАВЛОВСЬКА

Вперше в інформаційно-політичному полі Рівненщини Ксенія Павловська з’явилась на минулих парламентських виборах. Нардепом тоді вона не стала, але, схоже, здобула достатню популярність у виборців Сарненщини, щоб стати депутатом облради. Однак не зрозуміло, навіщо киянці мандат Рівненської обласної ради.  

8. Анатолій ПЕТРУК

Ще один представник Рокитнівщини та лісового господарства – директор ДП “Рокитнівський лісгосп”.

9. Віктор ОХРЕМЧУК

І знову Рокитнівський район. Пан Віктор займався вирішенням справ на посаді сільського голови Сновидовицької сільської ради. На цих виборах головою не став, зате тепер матиме значок депутата облради.

10. Ігор ФІЗИК

Ліс – це наше все! Мабуть, так варто перефразувати відомий вислів, дивлячись на рейтинг тих, хто набрав найбільше голосів виборців. Мешканець села Зоря та директор ДП “Клеванське лісове господарство” Ігор Фізик вже був колись депутатом, але Рівненської районної ради і аж у 2006-2012 роках. Тоді він теж керував “Клеванським лісовим господарством”. Пізніше переїхав у ліси Закарпаття, але повернувся на знайоме місце роботи і тепер  став ще й депутатом облради.

Ось така у нас десятка лідерів електоральних симпатій Рівненщини. Ми подали вам тих, хто набрав найбільшу кількість голосів. Однак щоб глибше зрозуміти ситуацію, для порівняння познайомимо з депутатом, котрий набрав найменшу кількість голосів. Так, кандидату від партії “УКРОП”, головному спеціалісту Дубенського управління Державного казначейства Головного управління державного казначейства України у Рівненській області Юрію Момотюку вистачило всього 646 голосів виборців, щоб отримати депутатський значок.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *