Антикорупційний майдан Саакашвілі: критичні оцінки рівнян про шеститисячний форум

У Києві влаштували другий Антикорупційний форум, організований головою Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі, депутатами від партій “Блок Петра Порошенка”, “Самопоміч”, а також іншими активістами та громадськими діячами. Загалом у форумі взяли участь понад 6 тисяч людей, були серед них і рівняни. Враженням та оціникми форму поділився журналіст сайту “ВСЕ”, виконавчий директор ГО “Антикорупційний моніторинг” Юрій Дюг.

Приїхав у розвідку. Антикорупційний форум від Саакашвілі.  

1. Багацько народу. Більше 4 тисяч. Такий собі міні-майдан більш-менш успішних людей. 
2. Є справді багато ефективних громадських активістів із різних регіонів, мої знайомі. Є нові топ-політики. 
3. Є тут і багацько різної політичної швалі. І рівненські, і з інших областей. Є і топи-невдахи: «кармазіни», «наливайченки», «гриценки». І всілякі Ко.  Це наслідок поспіху в організації форуму і відкрита реєстрація.
4. Обговорення в секціях не дуже ефективне. Поспіх теж дався взнаки. 


5. Молоді політики, команда Саакашвілі, працюють з людьми. Всі разом за одним столом.

 

Про Саакашвілі
Міхеїл скоро буде, як голлівудська зірка. Спокійно не пройдеш, хвостом супроводжує натовп фанатів, камери… Бренд, тренд. Знову творимо собі кумира.

На форумі, між іншим, були тисячі людей. Кілька сотень із них роблять для країни не менше, ніж Саакашвілі. В тому числі ті, хто на сцені. Не бігають із партії і в партію, від лідера до лідера, а працюють на результат. Саме результат має бути і буде головним критерієм. Фотографуватися з політиком-зіркою, ганити іншу згаслу зірку – це будь-який перевертень-сраколиз може. А от працювати так, щоб мати повагу в своєї громади – то інше. Бо Саакашвілі, його команда, нові українські політики – то не месії, вони такі, як ми. Вони нормальні. Саме тому так огидно на фоні них виглядає той звіринець, що ми маємо зараз в уряді, парламенті і АП. 
Не створюйте кумирів – будьте ними. Дійте і судіть за результатами.

 

Нові лідери
Здається, у військових є тактика, коли за спиною бронемашини спецназ рухається на зачистку ворога. Так от, в Україні вже сформувався таких спецназ. І антикорупційний форум це показав. За спиною бульдозера Саакашвілі стала ціла група молодих, але зубастих політиків. Самостійних. Для спільної роботи їм не треба організовувати партію. Вони, як команда Барні Росса з фільму “Нестримні”: 
– навіжений очкарик Сергій Лещенко, який загриз Мартиненка, 
– інтелігентний забіяка Єгор Соболєв, який зламав хребет Вілкулу, 
– антикорупційний проповідник Віталій Шабунін, яких “лузає” корупціонерів, як насіння, 
– Олександр Солонтай та Василь Гацко – лідери перших справжніх партій, 
– Лисосяйний бульдог Мустафа Наєм, 
– блондинка в законі Світлана Заліщук, 
– навіть Руслана до компанії прийшла. 
Звичайно, я багатьох не згадав. Лінь набирати. Але українцям є на кого рівнятися. І місцевий рівень потрохи підтягується.

Але загалом форум – то потужний сигнал, що українці сильні, готові боротися зі зловживаннями влади. І ці люди за два дні скинулися грошима на проведення форуму, приїхати за свої гроші і працюють у свій час на благо країни. Сила є, вона не політична, це загально національний рух. І боротимемось ми з корупцією в теперішній владі. Партії тут ніхто не засновує. Надія на зміни є.

 

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *