Рівненський журналіст проміняв “1+1” Коломойського на телеканал депутата міськради від Порошенка

Журналіст і депутат Рівнеради від ВО “Батьківщина” Олександр Курсик змінив роботу. Тепер вже екс-власкор телеканалу “1+1” на Рівненщині став директором ТРК “Ритм”. Це один із місцевих телеканалів, котрий належить депутату міської ради від БПП “Солідарність” Сергію Паладійчуку.

Як розповів сайту “ВСЕ” новий директор телеканалу “Ритм” Олександр Курсик, над пропозицією перейти працювати на телеканал він думав кілька тижнів і вирішив погодитися.

– У своєму житті потрібно щось час від часу змінювати. У мене все зійшлося перед новим роком. Вирішив погодитися. Фактично я очолюю інформаційний напрям – створюватиму нові програми, розвиватиму новини. Зараз спілкуюся з журналістами, цікавлюся їх справами, баченням, ідеями. А вже з 18 січня, коли всі працівники телеканалу вийдуть із канікул, будемо працювати над новими проектами. Із”1+1″ у мене залишилися гарні стосунки, зараз замість мене проходить стажування Олена Семенович. Будуть разом із оператором Олександром Ковтунцем (її чоловіком), із яким ми знімали сюжети для телеканалу, працювати сім’єю. А я вирішив змінити репортерську діяльність на менеджмент, – сказав Олександр Курсик.

Олександр Курсик

Власник телеканалу “Ритм”, депутат Рівненської міської ради та голова бюджетної комісії Сергій Паладійчук був небагатослівний у коментарі журналісту сайту “ВСЕ”. Посилаючись на брак часу, він обмежився лише висловленням задоволення з приводу того, що ТРК “Ритм” очолить Курсик.

– Вважаю, що Олександр Курсик тільки позитивно вплине на розвиток каналу. Я радий, що він у нашій команді, – сказав Сергій Паладійчук.

Сергій Паладійчук

Однак, за інформацією сайту “ВСЕ”, отриманою із власних поінформованих джерел, Олександр Курсик був змушений звільнитись із “1+1”. Точніше, керівництво телеканалу  нібито поставило журналіста перед вибором: або депутатський значок Рівнеради, або репортерський мікрофон “1+1”.

Як сказав сам пан Олександр новим власкором “1+1” може стати екс-ведуча телеканалу “Рівне 1” Олена Семенович. Вона ж – дружина відеооператора Олександра Ковтунця, з яким Курсик працював в команді багато років. Фактично, ще з часів, коли обоє були на місцевому телеканалі “Рівне 1”.

Але найцікавішим моментом є той факт, що з переходом Олександра Курсика на ТРК “Ритм” на Рівненщині фактично народжується новий медіа-холдинг. Депутату від “Солідарності” Сергію Паладійчуку належить телеканал “Ритм”, радіостанція “Ритм ФМ”, рекламна агенція “Бюро МАРТ” та інтернет-сайт “Ритм”. 

Депутату від “Батьківщини” і новому директору ТРК “Ритм” Олександру Курсику належить інтернет-сайт “ЧаРівне”. Таким чином тепер у двох депутатів у руках телеканал, радіостанція і, як мінімум, два інтернет-сайти.

Не виключено, що подібний крок – це не лише спроба підсилити телеканал “Ритм” досвідченим журналістом, а створення медіа-ресурсу під наступні вибори міського голови Рівного. Як стверджують поінформовані джерела, бажання стати наступним міським головою є в Сергія Паладійчука. Для посилення своїх стартових позицій Сергій Богданович претендував на крісло секретаря міськради. Однак мусив поступитись Олексію Муляренку та задовольнитись посадою голови бюджетної комісії.

Олексій Муляренко

Олексій Муляренко на минулих виборах був кандидатом на посаду міського голови, але посів лише третє місце. Однак, попри програш, не полишив мерських амбіцій. Про це він заявив, зокрема, у програмі “Тіньовий сектор”.

Схоже, відсутність посади секретаря Сергій Паладійчук може компенсувати наявністю серйозного медіа-ресурсу, який з’являється у нього після фактичного об’єднання з Курсиком. А посада голови бюджетної комісії, яку обіймає Паладійчук, дасть можливість направити бюджетні кошти, призначені “для висвітлення діяльності міської ради”, на підконтрольні ЗМІ. І тут нічого дивного, адже сучасним світом управляє інформація. А до наступних місцевих виборів може бути всього лише два роки…

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *