Торгун головного мозку: у центрі міста будують багатоповерхівку біля історичної пам`ятки

Минулого тижня забудовник «Стоград» розпочав будівництво багатоповерхового будинку за адресою Толстого, 10 у Рівному.  Багатоповерхівку будують неподалік приміщення обласного музею, який є історичною пам`яткою, повідомляє “Четверта влада”.

Про це пише  журналіст Олексій Бухало у спільноті “Один На один про забудову території поруч з Національною пам’яткою у Рівному” у “Facebook”.

Біля Рівненського обласного музею, який є історичною пам`яткою, будують багатоповерхіву. Усі фото Олексія Бухала

За словами Олексія, фірма вже продає квартири. 

«Про те, що новобудова знаходиться у так званій зоні регулювання забудови при пам’ятці національного значення їм мало відомо, як і в управлінні державної архітектурно-будівельної іспекції в місті Рівному»– пише журналіст.

Також  він поширив фото, які підтверджують його слова. 

 

На своїй фейсбук-сторінці Олексій пише, що в середині 80-их років минулого століття обласні партійні керівники біля музею викопали котлован для майбутнього гаража. Але історики, науковці та архітектори відстояли честь історичної пам’ятки 19 століття. Тому  гараж побудували на вулиці Вербовій.

«Нині, позаду приміщення Рівненського обласного музею розпочинається будівництво багатоповерхового житлового будинку, що викликало великий подив з-боку громадськості міста. Невже за тридцять років законодавство настільки змінилося і поруч з єдиною архітектурню пам’яткою національного значення з’явиться багатометровий будинок?» – пише Олексій Бухало. 

Нагадуємо, мова йде ділянку, яку ще у 2007 році віддали в постійне користування прокуратурі Рівненської області «для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку». Тепер цю ділянку, ще з 2008 року, орендує приватна фірма ТзОВ «Українська Промислово-Інвестиційна Група», сплачуючи за рік, згідно договору оренди з Рівнерадою, трохи більше 25 тисяч гривень. З прокуратурою фірма розрахувалася вісьмома квартирами.

З будівництвом пов`язаний екс-секретар Рівнеради Юрій Торгун.

Ось сюжет про це будівництво телеканалу РТБ:

 


Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *