Як відреагували нардепи з Рівненщини на відставку Яценюка

Про це довго говорили, вимагали. Одні цього чекали, інші казали, що таке неможливо. Але 10 квітня це таки сталося. Відставка Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, схоже, стала несподіванкою навіть для тих, хто її чекав. Тепер зміни в Верховній Раді України неминучі. Чому так і що чекати далі – журналісти сайту “ВСЕ” дізнавалися у народних депутатів України від Рівненщини.

 

Яценюк, “до свіданія”?

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк подав у відставку. Про це він розповів на відео, яке з’явилося у соцмережах 10 квітня. 

 

Корупцію уряду Яценюка розслідуватиме спеціальна слідча комісія?

Така заява викликала багато обговорень та думок як у пересічних рівнян, так і в депутатів Верховної Ради. Ми вирішили дізнатись думку народних обранців від Рівненщини стосовно відставки Арсенія Яценюка і, власне, чого чекати далі.

Народний депутат України від ВО “Батьківщина” Сергій Євтушок у коментарі журналісту сайту “ВСЕ” розповів, що, на його думку, Арсеній Яценюк сам особисто  ніколи не пішов би у відставку, а тиск громадськості і політиків, який був, спонукав до такого рішення. 

– Що чекати далі? Думаю, швидше за все, будуть вибори. Також вважаю, що депутати мають проголосувати за створення слідчої комісії щодо розслідування корупційних дій уряду Яценюка. Варто сказати й те, що за часи незалежності України Яценюк – єдиний прем’єр-міністр, якому висловили недовіру. Якщо ж виконають вимоги нашої партії, то можна говорити про входження до нової більшості, – коментує Сергій Євтушок.

 

Народний депутат, член фракції “Народний фронт” Юрій Вознюк написав на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» наступне:

«Історія роставить все по місцях. Переконаний у тому, що шлях був обраний в правильному напрямку і вів по ньому найсильніший Прем’єр за часів незалежності Украіни. Психічна агонія “партнерів” та опонентів лишній тому доказ. І якщо з опонентами усе зрозуміло то “партнери” просто панічно бояться (а точніше боіться) достойноі противаги в найвищих гілках влади. Якщо корочше – узурпаціі хочеться, аж пищать (пищить). Шкода лиш, що під час усіх цих кампаній та агоній, Держава залишається осторонь».

Депутат із фракції БПП «Солідарність» Олександр Дехтярчук прогнозує що вже найближчим часом буде сформовано новий уряд. Однак не виключає, що його робота буде нетривалою.

– Яценюк, на жаль, не став Бальцеровичем для України. Побоявся. Я вчора слухав його звернення і було трохи смішно. Криза в країні не була штучною, як говорить Арсеній Петрович, а стала наслідком відсутності реформ. На моє переконання, Яценюк мав піти у відставку раніше, ще коли відбулось голосування. Думаю, найближчим часом буде сформовано новий уряд. У парламенті, на жаль, не буде широкої коаліції, а обмежиться фракціями БПП та Народного фронту. Особисто я підтримуватиму Гройсмана. Однак не виключаю, що якщо не буде швидкого результату, то і цей уряд може бути відправлений у відставку вже восени, – сказав Олександр Дехтярчук.

Народний депутат, член “Радикальної партії” Андрій Лозовий на своїй сторінці у “Фейсбуку” розмістив шарж та допис:

 “- Помниш, дон Педро, як ще осінню 2014 у мене був рєйтінг више, сім у тебе… Хоть на півпроцента, но више…
– Помню. І шо?
– І нішо! Скоро так опять буде. Тікі проценти будуть не ті, як тогда. В тебе буде один, в мене – півтора…. Чи я не подумаю по-твому, хто більше всіх старався, шоб мене політично й#бнуть? Хто платив зарплату капліним і прочім політічним карлікам? Мене то вони помогли сдєлать, но тебе вже не спасуть… – злорадоськи засміявшись голосно, Арсеній Петровичзапалив цигарку і став пускати Петру Олексійовичу дим в обличчя. Красіво, колєчками.
– Мінстець! Мінстець! – запанікував Порошенко. – Де ти, Мінстець?!
– Мінп#здець… – пояснив йому Яценюк. – Твої боти ушли, їм зарплату по долару не проіндексували, подалися в Опоблок. Канфєту хочеш? 
Арсеній гучно хрустнув карамєлькою. Фантик полетів додолу. Петро побачив, що це не Roshen і зненавидів світ ще більше…” – написав Андрій Лозовий.

У свою чергу, нардеп від “Народного фронту” Вадим Сидорчук сказав, що відставка – це особисте рішення прем’єр-міністра, і він несе за нього відповідальність.

– А що буде далі, покаже вже наступний пленарний тиждень, – сказав Вадим Сидорчук.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *