Бої без правил в Рівненській обласній раді за крісло голови

Робочий тиждень в Рівненській обласній раді розпочався зі скандалу. Його влаштував звільнений з посади голови облради Володимир Ковальчук. Сьогодні вранці він зібрав прес-конференцію, під час якої його представник Клим Хоменко намагався обгрунтувати рішення суду щодо поновлення Володимира Ковальчука на посаді.

Клим Хоменко вважає, що рішення повинно бути виконане негайно. Разом із тим, нинішній голова облради Олександр Корнійчук та юристи апарату ради пояснюють, що одноосібно вони зробити цього не можуть, оскільки скасувати незаконне рішення може лише орган, який раніше його приймав, тобто депутати обласної ради. Окрім того, голова Рівненоблради Олександр Корнійчук звернувся до суду за роз’ясненням рішення. Засідання призначили на 21 квітня, а до того ніяких дій в облраді робити не будуть. 

Володимир Ковальчук вважає себе легітимним головою ради. Відтак, одразу після прес-конференції разом зі своїм представником Климом Хоменком вирушив до кабінету консультанта відділу документообігу Олени Загіней. Володимир Ковальчук вимагав у працівниці апарату зареєструвати своє власне розпорядження про поновлення на посаді.

Після того, як працівниця апарату пояснила, що вона не має таких повноважень, у її кабінеті зчинився скандал. До Олени Загіней прийшли нинішній голова облради Олександр Корнійчук та народний депутат України Юрій Вознюк, які вступилися за працівницю апарату ради. Нагадаємо, подібна ситуація вже була у п’ятницю. Тоді, як і тепер, Володимир Ковальчук намагався зареєструвати власне розпорядження про своє поновлення на посаді, чим, за словами Олександра Корнійчука, довів керівника відділу документообігу виконавчого апарату облради Галину Кононенко до нервового зриву. Жінку забрала “швидка”.

Втім сам Володимир Ковальчук на наше запитання про стан здоров’я працівниці апарату відповів, що за три дні ще жодного разу не поцікавився станом її здоров’я, оскільки, за його словами, жінка виглядала добре. Натомість голова облради Олександр Корнійчук каже, що вона уже третій день перебуває у лікарні. 

Після скандалів та взаємних звинувачень сторони погодилися сісти за стіл перемовин. Журналістів не впустили. Говорили більше двох годин. З-за дверей лунали крики.

Так і не дійшовши згоди, екс-голова облради Володимир Ковальчук вчергове викликав слідчо-оперативну групу в кабінет Олександра Корнійчука. Володимир Ковальчук каже, що кабінет голови – це місце скоєння злочину. 

Наразі сторона нині діючого голови чекає роз’яснення суду, а звільнений Володимир Ковальчук вимагає негайного поновлення. За словами Олександра Корнійчука, “Радикальна партія” скликати сесію не хоче, натомість він сам готовий поступитися кріслом, якщо відповідне рішення приймуть депутати. 

Тим часом кабінет голови облради опломбували. На своїй сторінці у “Фейсбуку” Олександр Корнійчук повідомив: “Задля зупинення розвитку подальшого конфлікту та з метою захисту працівників апарату ради від невпинного тиску, вирішив опломбувати свій кабінет. Цей конфлікт не повинен переходити межі юридичної та політичної площин і аж ніяк не переростати в нападки на рядових працівників. Наголошую, що будь-яке крісло чи посада не є для мене самоціллю, моє основне завдання – це забезпечення нормальної життєдіяльності області та її жителів. Тому нормально та плідно працювати можна і поза межами кабінету.”

Читайте також: 

Юрій Благодир: “Ми готові обрати голову Рівнеоблради повторно”

Володимир Ковальчук намагався сам себе поновити на посаді голови Рівнеоблради

Поділ кабінету голови Рівнеоблради та призначення Гройсмана, – реакція соцмереж​

5 жартів про двоголову Рівненську обласну раду [Фото]

Голова Рівнеоблради Корнійчук: “Дії Ковальчука за межами здорового глузду”​

Президія Рівненської обласної ради працює з двома головами​

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *