“Депутатська правда”: Муляренко – на голову ОДА, а Рівнераді – новий секретар. Хто?

Рівненська міська рада може отримати нового секретаря, а обласна державна адміністрація – нового очільника. Серед претендентів на посаду голови ОДА називають і нинішнього секретаря міськради Олексія Муляренка. Та він і сам не приховує такого наміру, каже, якщо “родіна” скаже: “Треба”, то він готовий. Хто ж  стане наступним секретарем Рівненської міськради, якщо Муляренко очолить облдержадміністрацію? Відповідь на це запитання – у бліц-випуску програми “Депутатська правда. Актуальні питання і відповіді” з Вікторією Ричко.

 Якщо “родіна” скаже – Муляренко готовий пересісти у крісло голови ОДА

– Я себе справді розглядаю претендентом на посаду голови ОДА, якщо треба, якщо “родіна” скаже, бо хтось має брати на себе відповідальність. Але ми можемо говорити про це лише після указу Президента. Як і про те, хто стане наступним секретарем Рівнеради. Зараз питання про це вже порушують, але обговорень ще не було, – каже Олексій Муляренко

За його словами, на цій посаді фракція БПП “Солідарність” у Рівнераді бачить свого кандидата. Хто це – поки що тримають у таємниці.

Хто наступний?

Хоча Муляренко ще є секретарем міськради, за його крісло вже розгорнулась боротьба. Перш за все, фракція БПП «Солідарність» прагне залишити цю посаду за собою.

Одним із основних претендентів, кажуть, є нинішній заступник міського голови Сергій Васильчук. Однак він категорично відмовився ставати секретарем і бажає залишитись заступником мера. Каже, що кожен має бути на своєму місці і займатися своєю справою.

– Я себе не розглядаю кандидатом на посаду секретаря міськради з однієї простої причини – я звик займатися тим, у чому фахівець. У мене доволі широке поле роботи, є дуже багато завдань, які треба виконувати, і я відчуваю, що це моє. Якщо без душі робити справу – не буде виходити, – коментує Сергій Васильчук.

Ще одним потенційним кандидатом на посаду секретаря міськради називають депутата від БПП “Солідарність” Сергія Паладійчука. Він і сам не приховує, що має такі амбіції. 

– Життя навчило, що прогнози – це річ невдячна, тому я думаю, що якщо так станеться і Олексій Муляренко очолить ОДА, наша фракція буде визначатися із гідною кандидатурою. І не секрет, що я на цю посаду претендував. Ймовірно,матиму таке бажання знов, – сказав Сергій Паладійчук.

Коли чекати змін?

Тим часом кажуть, що зміни у політичному житті Рівного відбудуться вже до кінця наступного тижня. Пов’язують це з тим, що з 1 травня набуває чинності закон про державну службу, тож поки що чинний голова ОДА Віталій Чугунніков не зможе поєднувати депутатство в обласній раді та державну службу. В оточенні Чугуннікова не приховують, що, швидше за все, Віталій Семенович обере все ж політичну кар’єру, тим більше, що зараз у нього з’являються шанси знову стати нардепом. Адже кілька депутатів із фракції  Блоку Петра Порошенка перейшли працювати в Кабінет Міністрів. Черга на депутатство у партійному списку впритул підійшла до прізвища Чугуннікова. Після ймовірного призначення Юрія Луценка Генеральним прокурором Віталій Семенович може знову одягнути на свій піджак значок народного депутата. 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *