Костопільчанка стала кращою півзахисницею Чемпіонату України

На Львівщині завершився Чемпіонат України WU-16 з футболу серед дівочих команд Вищої ліги. Призером цих змагань стала костопільська команда “Ліцей”.

– У боротьбі за головний трофей дівочих змагань серед шістнадцятирічних футболісток зійшлися вісім колективів. Це шість найкращих команд минулорічного чемпіонату та двоє переможців першої ліги чемпіонату WU-16, що напередодні завершився у Сумах: «Пантери» місто Умань, «Ліцей» місто Костопіль, «ДЮСШ №3» місто Івано-Франківськ, збірна Львівської області, збірна Закарпатської області, «Спартак» місто Чернігів, «ХОВУФКС» місто Харків та «Освіта-Волинянка» місто Маневичі, – повідомили у комунальному закладі «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради.

У підсумку проведених ігор І місце посіла команда «Спартак» з міста Чернігів, ІІ місце – «Освіта-Волинянка» з Маневич і ІІІ місце здобула команда «Ліцей» з міста Костополя. Кращим півзахисником Чемпіонату України визнано ученицю ліцею Ірину Котяш. 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Також читайте